![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5422412974913600669-1-1024x575.jpg)
Голова Школи наукового лідерства ХНУВС Віталій Найда у ролі спікера взяв участь у міжнародній конференції Chance for Science Conference 2022 від Лейпцизького університету (Німеччина).
На початку конференції з вітальним словом від команди організаторів звернулася професорка, докторка наук Кармен Бахманн, яка є професоркою кафедри ділового адміністрування та оподаткування Лейпцизького університету.
Віталій Найда виступив одним із спікерів третьої панелі конференції, модератором якої був професор, доктор наук Йохен Глезер, професор соціальних досліджень науки і техніки Технічного університету Берліна та професор Берлін-Бранденбурзької академії наук і гуманітарних наук.
Віталій Найда підготував 15-хвилинну доповідь та презентацію англійською мовою на тему “Organization of scientific, creative, volunteer work of cadets in martial law”(“Організація наукової, творчої, волонтерської роботи курсантів ЗВО МВС України в період воєнного стану”). У своєму дослідженні Віталій Найда виділив основні особливості відповідних напрямків діяльності здобувачів освіти на прикладі функціонування Школи наукового лідерства ХНУВС в період воєнного стану. Свій виступ Віталій Найда завершив авторським віршем “Загриміли в небі тривоги”, перекладачем якого виступила завідувачка кафедри іноземних мов, кандидатка педагогічних наук Статівка Олена Олександрівна.
![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5422412974913600669-1-1024x575.jpg)
![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5422412974913600670-1-1024x575.jpg)
![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5422412974913600671-1-1024x575.jpg)
![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5422412974913600672-1-1024x575.jpg)
![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo5422412974913600673-1-1024x575.jpg)