Учасниця Школи наукового лідерства курсантка 1-го курсу факультету №1 ХНУВС Наталія Задорожна пройшла онлайн-курс «Інформаційна безпека» на платформі Prometheus

Учасниця Школи наукового лідерства курсантка 1-го курсу факультету №1 ХНУВС Наталія Задорожна пройшла онлайн-курс «Інформаційна безпека» на платформі Prometheus.

Головна мета курсу – навчитися викривати фейки та захищатися від різного штибу зловмисних інформаційних впливів, дізнатися  про фейки, дезінформацію та маніпуляції – звідки вони походять, як поширюються та які наративи несуть, навчитися основних стратегій захисту від зловмисних інформаційних впливів. Отримані навички є корисними та практичними, адже вони допомагають розрізняти наукові знання та псевдонауку, а також удосконалюють знання з цифрової безпеки, зокрема щодо безпечної комунікації та захисту гаджетів.

Колектив Школи наукового лідерства запрошує здобувачів освіти університету опановувати невичерпні можливості неформальної освіти в Україні та міжнародному просторі.