![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/photo_2021-12-20-19.30.04-1024x1024.jpeg)
Учасники Школи наукового лідерства курсанти 2-го курсу факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Шкурат та Владислава Балера взяли участь у черговому засіданні Молодіжної Ради при Балаклійській міській раді Харківської області.
На засіданні була обговорена низка питань щодо роботи та функціонування МР, зокрема: затвердили постійні профільні комісії МР, обрали членів/членкинь та голів постійних профільних комісій, затвердили Регламент МР, а також розробили план роботи МР на півроку.
Івана Шкурата шляхом відкритого голосування було обрано секретарем Молодіжної Ради при Балаклійській міській раді.