![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-19-20.04.25-1024x485.jpeg)
Розробниці освітньої програми виступили кандидат педагогічних наук Педько Олена Валентинівна та кандидат психологічних наукТрухан Оксана Вячеславівна.
За час вебінару було розширено систему уявлень про сутність внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі освіти та особливості менеджменту якості освіти, розвинуто навички здійснення самооцінювання освітніх процесів, удосконалено соціально-психологічні та управлінські компетентності у професійній діяльності щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладі освіти.
Набуті курсантом знання допоможуть йому як учаснику Школи наукового лідерства долучатися розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти та пропонувати влані ідеї щодо перегляду освітніх програм в університеті.