![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-19-20.08.18-1024x768.jpeg)
Курсанти 2-го курсу факультету №1 ХНУВС Владислава Балера, Катерина Горбатюк, Іван Шкурат, які є учасниками Школи наукового лідерства, отримали нагороду за найкраще відео, відзняте під час Харківського обласного молодіжного форуму.
Відеоробота була присвячена темі молодіжної політики, її розвитку та локальному впровадженню.
Ще у серпні курсанти долучилися до участі у форумі, який відбувся на базі табору «Золотий колос» Нововодолазької селищної ради. Метою форуму стала координація зусиль активної молоді Харківщини та взаємодія з питань реалізації державної молодіжної політики на місцевому рівні. У рамках форуму відбулися конкурс відеоробіт, переможці якого були урочисто нагороджені 9 жовтня у приміщенні Харківського обласного центру молоді.