Учасник Школи наукового лідерства курсант 2-го курсу факультету №1 ХНУВС Максим Ніколенко прослухав лекцію на тему “Образ людини з інвалідністю в сусп

Учасник Школи наукового лідерства курсант 2-го курсу факультету №1 ХНУВС Максим Ніколенко прослухав лекцію на тему “Образ людини з інвалідністю в суспільстві “, головною цілю якої є висвітлення проблемних питань у сфері комунікації з особами з обмеженими можливостями.

Протягом лекції було розглянуто основні проблемні складові при спілкуванні з людьми з інвалідністю, висвітлення образу людини з фізичними обмеженнями в суспільстві та засобах масової інформації.

Курсант розширив свої знання про права та можливості людей з інвалідністю, дізнався правила комунікації з ними, позитивні іноземні практики та напрямки для можливих соціальних проєктів у цій сфері. Подібні знання та навички є необхідними поліцейському в сучасному демократичному суспільстві.

Питання інклюзивності освітнього середовища та всебічної підтримки осіб з обмеженими можливостями є одними із пріоритетних у Харківському національному університеті внутрішніх справ.