![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/photo_2021-09-03-13.26.26-768x1024.jpeg)
Учасник Школи наукового лідерства курсант 2-го курсу факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Котляров узяв участь у міжнародній програмі лідерства для учасників з України, Молдови, Білорусії від громадської організації “Українські студенти за свободу”. Програма лідерства проходила у форматі фестивалю на березі Київського водосховища.
Метою проєкту стало сприяння активній громадянській участі молодих людей, популяризації та впровадженню принципів вільного суспільства в Україні та світі. Удень учасники брали участь у лекціях і воркшопах, а увечері мали можливість долучитися до музичних перфомансів, кінопоказів та розмов з однодумцями біля багаття.
Кожного дня проводилися 3 лекції тривалістю півтори години.
У кінці дня учасники робили висновки про прослухані лекції та відвідані заходи у форматі рефлексій. Також у командах учасники працювали над майбутніми спільними проєктами та виконували різноманітні завдання, тим самим покращуючи свої лідерські якості.
По завершенню програми Іван Котляров отримав сертифікат про проходження курсу “Свобода101”.