![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo1624130137.jpeg)
Учасниця Школи наукового лідерства факультету №1 курсантка 1 курсу Кристина Коваль пройшла відбір та представить Україну на міжнародному тренінгу «Bookmarks vs hate speech», що проходитиме з 27 серпня по 5 вересня 2021 року в Польщі.
Представники різних країн будуть обговорювати проблему кібербулінгу, розвивати навички розпізнавання мови ненависті в Інтернеті, пропонувати нові проєкти щодо протидії кібербулінгу, а також будуть розвіювати міфи та упередження щодо кібербулінгу.
![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo1624130137.jpeg)