![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo1624035987-1024x768.jpeg)
Курсанти 1-го курсу факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Суслова Поліна, Катренко Олександр,Удовіков Антон та Алексєєв Антон, які є членами Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства факультету №1 відвідали комунальне підприємство “Центр поводження з тваринами”.
Курсанти допомогли співробітникам підприємства у догляді за тваринами, а також провели бесіду для учнів 3-4 класів Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №70 про те, як правильно себе поводити з домашніми тваринами, підтримуючи належну особисту гігієну.
Проведена поїздка ознаменувала початок роботи Школи наукового лідерства факультету №1 у гімназії-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», адже у візиті разом з курсантами взяла участь і учениця Кадетського корпусу Софія Сімейкіна, яка активно проявила себе у догляді за тваринами.
![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo1624035987-1024x768.jpeg)
![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/photo1624035986-1024x768.jpeg)