![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/84F30E77-4D7D-4FD7-AA59-46B747A95C7C.jpeg)
Заступник голови Школи наукового лідерства курсант 2-го курсу факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Володимир Урбан взяв участь онлайн у захисті наукових робіт у конкурсі «Молода наука Харківщини: вектори розвитку», організованого Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.
Володимир Урбан представив наукову роботу на тему «Теорія і практика забезпечення права особи на приватність під час кримінального провадження», яку підготував під науковим керівництвом доцента кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1, кандидата юридичних наук, доцента Віталія Романюка.
За результатами конкурсу Володимир здобув 1 місце!