![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/2021-06-07-22.16.16-1024x698.jpg)
Учасник Школи наукового лідерства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Микита Бєлєвцов пройшов національний відбір та представить Україну на молодіжному обміні. Тренінг буде проведений в рамках міжнародного молодіжного обміну «Erasmus+» у місті Цахкадзор в Арменії.
Представники різних країн світу обговорять інструменти популяризації теми охорони навколишнього середовища серед молоді, розроблять інноваційні проєкти щодо залучення молоді в заходах щодо охорони навколишнього середовища на місцевому рівні та активізують співпрацю між організаціями громадянського суспільства з різних країн.
Микита Бєлєвцов є заступником голови Школи наукового лідерства факультету № 1, у рамках роботи якої курсанти зокрема підвищують свій рівень володіння іноземною мовою, навчаються складати мотиваційні листи, рекомендації, резюме англійською мовою, беруть участь у відборах до багатьох міжнародних заходів, готують есе на міжнародні конкурси іноземними мовами.
![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/06/2021-06-07-22.16.16-1024x698.jpg)