![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/03/photo_2021-03-10-20.21.54-1024x472.jpeg)
В Харківському національному університеті внутрішніх справ відкрився Дебатний Клуб для підготовки курсантів 1-3 курсів до щорічних Дебатів за перехідний кубок ректора, в яких бере участь і наша Школа наукового лідерства.
Спочатку учасникам клубу проводить тренінги спікер Дмитро, після чого вони отримують певну тему, формують команди і разом з тімейтами тренуються правильно виражати свою позицію, будувати аргументи і, звісно, дебатувати.