![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/IMAGE-2020-11-03-075545-211x300.jpg)
курсант 3 курсу факультету №1
групи ф1-301 Харківського
національного університету внутрішніх справ
Ти не можеш змінювати напрямок вітру, але завжди можеш підняти вітрила, щоб досягти своєї мети.
-Оскар Уайлд
Керівник Міжнародного центра школи. Я завжди мріяв стати вискокваліфікованим професіоналом свєї справи, тому й вирішив вступити до Харківського національного університета внутрішніх справ саме на факультет №1 та отримати вищу юридичну освіту. У шкільні роки навчався на відмінно і завжди прямував до своєї цілі, але саме в університеті вирішив займатися науковою діяльністю. Створена з ініціативи декана, Школа наукового лідерства надала можливість організовувати наукову діяльність курсантів, а також брати активну участь у написанні різних видів робіт. Саме це є запорукою подальшого розвитку кожного члена новоствореної спільноти.