![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG_2184-210x300.jpg)
курсант 2 курсу факультету №1
групи Ф1-206 Харківського національного університету внутрішніх справ
«Мисли і вдосконалюйся»
-Брюс Лі
Займаюсь спортом, приймаю активну участь у різноманітних наукових заходах, волонтер, допомагаю безпритульним тваринам, надаю фінансову допомогу притулкам для тварин, за період карантину постійно допомагала літнім людям по господарству,купувала продукти. У школі хочу отримати можливості для самореалізації у науковій сфері. Брала участь і займала призові місця на олімпіадах, в конкурсах, змаганнях. Відповідальна і цілеспрямована.