![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/IMAGE-2020-11-03-074808-225x300.jpg)
курсант 3 курсу факультету №1
групи Ф1-301 Харківського
національного університету внутрішніх справ
Людина, якою вам судилося стати – це тільки та людина, якою ви самі вирішите стати.
– Ральф Голдо Емерсон.
Був обраний старостою в 11 класі. Брав участь у шкільних і міських олімпіадах з правознавства. Я вибрав Школу наукового лідерства факультету №1, тому що декан факультету Олександр Музичук змотивував мене можливостями цієї школи і своїм життєвим шляхом від простого курсанта до доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України. У рамках Школи наукового лідерства я хочу здобути нові знання, які знадобляться в майбутній практиці, а також стати переможцем різних міжнародних конкурсів.