![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/IMAGE-2021-01-28-203318-225x300.jpg)
курсант 2 курсу факультету №1
групи Ф1-207 Харківського
національного університету внутрішніх справ
Найважча робота – та, яку ми не наважуємося почати: вона стає кошмаром.
– Ш. Болдлер
Зі школи захоплююсь історією,математикою та фізикою.Приймав участь у шкільних та міських олімпіадах з фізики та математики.У Школі наукового лідерства факультету №1 маю намір розвивати свої здібності,навчитися чомусь новому.Також маю намір довести іншим,що немає нічого неможливого,потрібно лише працювати над собою.