![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/IMAGE-2020-10-31-193224-768x1024.jpg)
курсант 2 курсу факультету №1 групи Ф1-202 Харківського національного університету внутрішніх справ
«Лінощі можуть здаватися приємними, але тільки робота дає задоволення»
-Анна Франк
Під час навчання в школі я завжди була сумлінною та активною ученицею. Завжди брала участь у олімпіадах та конкурсах та неодноразово була переможницею. За час навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ здобула також немало перемог: представила Україну в Польщі у проєкті від програми Erasmus+, опублікувала понад 20 тез доповідей, перемогла в університетському конкурсі есе, брала участь в олімпіадах та дебатних клубах англійською та українською мовами тощо. Своїм здобуткам я вдячна Школі наукового лідерства, яка не тільки розкрила мої таланти, але й стала поштовхом для здобуття нових висот. Наразі моїми цілями є вдосконалення себе, розвиток своєї індивідуальності та волонтерство, допомога людям та кожному, хто її потребує.