![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/IMAGE-2020-11-02-211347-300x300.jpg)
Курсант 1 курсу факультету №1
групи Ф1-207 Харківського
національного університету внутрішніх справ
Можливо, усі ці майбутні дні залежать від того, що ти зробиш сьогодні.
-Ернест Хемінгуей
Талановита,розумна,прагну до саморозвитку.Навчалася в звичайній школі,де займалася спортивно-бальними танцями 8 років.В школі брала участь у КВН.Активно брала участь у шкільних змаганнях та конкурсах. В університеті бажаю займатися науковою діяльністю,вважаю,що це є шляхом до саморозвитку.Також це покращить навички вільного висловлювання думок та виклад їх на папері.В Школі наукового лідерства хочу брати участь у конкурсах,перемагати та заохочувати інших.