Анна Буднік

Анна Віталіївна БУДНІК
Курсант 3 курсу факультету №1
групи Ф1-303 Харківського
національного університету внутрішніх справ

“Боятися треба не смерті, а пустого життя”

– Бертольд Брехт

Кожен йде до своєї мети самостійно-цього  навчили мене батьки. З дитинства, я мріяла бути мужньою, хороброю, захищати свою родину та суспільство від  негараздів, саме тому я обрала професію поліцейського. В школі я навчалась гарно, мала високі оцінки і завжди була активною, цілеспрямованою. Брала участь в усіх олімпіадах та конкурсах, мала призові міста. Займалася спортом, більше всього баскетболом. В цій сфері я також мала високі результати.

Вступивши в Харківський національний університет внутрішніх справ, я ніколи не могла подумати, що втілиться в життя такий гурток як Школа наукових лідерів, але щоб потрапити до його потрібно викласти всі свої досягнення та багато сил, бо це все не так просто.

Я вважаю, що Школа наукових лідерів допоможе мені удосконалити знання про правильне написання наукових робіт. Також матиму змогу познайомитися з різними людьми, відвідати багато країн, дізнатися щось нове для себе. Все перелічене, є потрібним для людини та для її розвитку! Я дуже хочу брати участь в такому гуртку, тому що якщо є можливість ,то не потрібно її втрачати й треба йти до кінця!