![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/F855AEF6-273B-42F6-8597-A65E08AEC1D0-205x300.jpeg)
курсант 3 курсу факультету №1
групи Ф1-304 Харківського національного університету внутрішніх справ
“Fortes fortuna adiuvat”
– Цицерон
Доля допомагає сміливим
Заступник Голови Школи наукового лідерства факультету №1. Активно займаюсь різними видами спорту, займав призові місця на міжнародних змаганнях, постійно беру участь у тактичних заняттях зі спеціальними підрозділами МВС України. Захоплююсь страйкболом та альпінізмом. Школа наукового лідерства факультету №1 дає мені досвід та навички, які допоможуть мені у самореалізації та кар‘єрному зростанні.
Мої публікації
All of your links must be assigned at least to one category to be displayed