![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/photo_2022-01-20-17.52.22-1024x473.jpeg)
Учасниці Школи наукового лідерства курсантки 1-го курсу факультету №1 ХНУВС Ілона Проценко та Аліна Кузьменко пройшли курс під назвою «Забезпечення протидії булінгу в закладі освіти: юридичні аспекти і реалії життя» на онлайн-платформі “На урок”.
Спікеркою виступила юристка ГО «Ла Страда – Україна» Дарія Пильо, яка разом із учасниками, розібрала такі теми, як поняття булінгу, законодавче врегулювання, хто може виступати сторонами в ситуаціях булінгу, взаємодія суб‘єктів у сфері протидії булінгу, притягнення до відповідальності батьків (законних представників) кривдника, притягнення до відповідальності керівника закладу освіти за неповідомлення уповноваженим підрозділам органів Національної поліції про випадки булінгу, а також розібрали законодавчу базу у сфері запобігання та протидії булінгу в Україні.