![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/photo_2022-01-05-17.04.55.jpeg)
Учасниця Школи наукового лідерства курсантка 2-го курсу факультету №1 ХНУВС Марина Гайденко взяла участь у 2-денному вебінарі «Нащо потрібна місцева влада?». Партнерами заходу стали відомі українські об’єднання Пласт, ФРІ, а головною тренеркою Константинова Катерина.
Такий вебінар був створений для тих, хто прагне реальних змін у своїй громаді. Для цього не обов’язково обіймати високу посаду, а лише мати бажання розвивати своє місто, селище, село або громаду.
Спікери поділилися власним досвідом та обговорили важливі питання розвитку інфраструктури міст, молодіжної політики та активної громади, а саме: як впливати на посадовців; які інструменти впливу може запровадити громада; які існують помилки у комунікації між владою і громадою, у тому числі у взаємодії поліції та громади, і як їх уникати.