![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/photo_2021-12-20-19.55.35-1024x576.jpeg)
Учасники Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства курсанти 2-го курсу факультету №1 Поліна Суслова та Іван Котляров у партнерстві з координатором пошукового загону “ЛісаАлерт” Наталією Нєжиною провели тренінг про безпечну поведінку з незнайомими людьми та недопущення викрадення дітей для учнів 1-4 класів Харківської загальноосвітньої школи № 63.
Курсанти спільно з Наталією Нєжиною розповіли дітям про «коло довіри», психологічні прийоми, до яких вдаються злочинці, щоб заволодіти увагою та довірою дитини. Курсанти також акцентували увагу на важливості дотримання безпечної дистанції при розмові з незнайомими людьми різних вікових категорій. Також курсанти надали дітьми поради щодо безпечної поведінки на вулиці та під час самостійного перебування вдома, розібрали типові ситуації викрадення, обговорили алгоритм дій у кожній окремій ситуації.