![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/photo_2021-12-20-19.20.18-1024x770.jpeg)
Курсантки 2-го курсу факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Поліна Суслова, Діана Шпак, Анна Кудря, Марина Гайденко у рамках нового напрямку діяльності Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства факультету №1 спільно з відділом ювенальної превенції Харківського районного управління поліції №2 ГУНП в Харківській області провели бесіду з учнями 7-9 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 та учнями Харківської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів №14 на тему “Шкода вживання тютюнових виробів, алкогольних напоїв, наркотичних речовин та їх аналогів”. Проведення подібних бесід, тренінгів проєктів на дану тему є надзвичайно важливою складовою попередження наркотичної залежності підлітків, яка є фоновим для злочинності явищем.
Взаємодія курсантів університету з ювенальною превенцією ГУНП в Харківській області є основою для набуття курсантами комунікаційних і соціальних навичок, необхідних для майбутнього поліцейського, а також залучення курсантів до превентивної діяльності.
![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/photo_2021-12-20-19.20.18-1024x770.jpeg)