![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-31-18.03.27-1024x576.jpeg)
Учасник Школи наукового лідерства факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ курсант 2-го курсу Олександр Катренко взяв участь у тренінгу від Харківського молодіжного центру в рамках проєкту “For Up”.
Протягом трьох днів курсант активно вивчав тематику молодіжної політики, здобув знання та навички з досягнення цілей, креативного мислення, основ комунікації та гендерної освіта.
На сьогоднішній день дані soft skills є важливими для комунікабельної людини, тим паче, для майбутнього правоохоронця, який має бути соціально активним, взаємодіяти з громадськістю та всебічно розвивати себе.