![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/photo_2021-10-04-17.54.35-1024x683.jpeg)
Курсанти 2-го та 3-го курсу факультету №1 Крістіна Моргай, Юлія Пацьора, Катерина Горбатюк, Анна Кудря, які є учасниками Школи наукового лідерства, взяли участь у Студентському форумі ОСС Level Up, який проходив у інноваційному парку UNIT.City.
ОСС Level Up – це молодіжний форум для представників органів студентського самоврядування з усієї України від Молодіжної ради при Харківському міському голові та Української академії лідерства.
На форумі учасники мали можливість прослухати практичні поради провідних органів студентського самоврядування України, а також відвідати панельні дискусії на такі актуальні теми, як освіта, саморозвиток, брендинг та мотивація від спікерів форуму.
Наприкінці заходу курсанти отримали дипломи учасників та інші подарункові сертифікати.