![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-14-18.37.50-1024x1024.jpeg)
Курсантка 1-го курсу факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Лимаренко Анастасія, яка є учасницею Школи наукового лідерства факультету №1, долучилася до онлайн-курсу “Розуміємо права людини”, в основі якого були лекції та онлайн-зустрічі з провідними експертами з різних країн Східної Європи, зокрема з Данутою Пшиварою– правозахисницею, Головою Гельсінського фонду з прав людини (м.Варшава, Польща). Тема лекції «Види і принципи дій на захист прав людини»; Зузаною Фіаловою – експертом з питань розвитку громадянського суспільства (м.Братислава, Словакія). Тема лекції «Громадянське суспільство на захисті прав людини».