![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-14-19.00.55-1024x1024.jpeg)
Заступник голови Школи наукового лідерства факультету № 1 ХНУВС Микита Бєлєвцов взяв участь в українсько-польському молодіжному обміні в Польщі ( м. Вішніца). Учасники прослухали курс на тему « Молодь як рушійна сила суспільства», обмінялись культурним досвідом на вечорах культурного досвіду, відвідали пам’ятники архітектури, займались еко-волонтерством. Україну представляли 14 учасників з різних міст країни. Микита розповів про українську культуру, звичаї та представив університет, наголошуючи на роботі, яка проводиться Міжнародним центром ШНЛ спільно з міжнародним відділом університету щодо інформування та залучення до програм, а також про волонтерські заходи, які проводяться Центром соціальних проектів. Учасники домовилися про співпрацю у майбутньому, запросили один одного на майбутні проекти в своїх країнах.
![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-14-19.00.55-1024x1024.jpeg)