![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-14-18.37.42-1024x576.jpeg)
Голова Школи наукового лідерства факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда взяв участь у міжнародному онлайн-заході Civil Match 2.0 для провідних громадських активістів країн Східного Партерства, який відбувся на платформі Hopin. На заході учасники з різних країн мали можливість ознайомитися з громадськими організаціями Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, України та їх представниками, організувати зустрічі, підібрати партнерів у майбутніх спільних проєктах транскордонного співробітництва.