![](https://sls-khnuvs.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/photo_2021-07-25-21.27.55-768x1024.jpeg)
Уперше у волонтерській діяльності Школи наукового лідерства пошуки проводилися на воді спільно з начальником караулу пожежно-рятувальної частини №8 м.Харкова Сергієм Білоусом, який є волонтером пошукового загону «ЛісаAlert», та з використанням водолазного спорядження та надувних човнів. Волонтери, серед яких була і Поліна Суслова, ретельно обстежували берегову лінію та зарості очерету на предмет виявлення тіла загиблої, а також страхували Сергія під час занурення у водолазному костюмі.
Колектив Школи наукового лідерства закликає здобувачів освіти Харківського національного університету внутрішніх справ бути надзвичайно пильними під час перебування біля водоймищ та у ході такого відпочинку в жодному разі не допускати вживання алкоголю.